کد خبر: ۳۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱
خانه ملت:
لیست نمايندگان دوره نهم مجلس شوراي اسلامي

به گزارش " خبر نورآباد "  

لیست نمايندگان دوره نهم مجلس شوراي اسلامي

 

نام

نام خانوادگي

استان

حوزه انتخابيه

1

حسين

آذين

كرمان

رفسنجان و انار

2

احمد

آرائي نژاد

همدان

ملاير

3

منصور

آرامي

هرمزگان

بندرعباس، قشم، ابوموسي، حاجي آباد و خمير

4

رضا

آشتياني عراقي

قم

قم

5

محمد

آشوري تازاني

هرمزگان

بندرعباس، قشم، ابوموسي، حاجي آباد و خمير

6

محمدحسن

آصفري

مركزي

اراك و كميجان و خنداب

7

مرتضي

آقا تهراني

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

8

ابراهيم

آقا محمدي

لرستان

خرم آباد و دوره

9

علي اكبر

آقائي مغانجوقي

آذربايجان غربي

سلماس

10

حبيب

آقاجري

خوزستان

بندرماهشهر و اميديه و هنديجان

11

فاطمه

آليا

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

12

ابوالفضل

ابوترابي

اصفهان

نجف آباد و تيران و كرون

13

سيدمحمد حسن

ابوترابي فرد

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

16

نبي اله

احمدي

فارس

داراب و زرين دشت

18

علي محمد

احمدي

ايلام

دهلران ودرهشهر

15

موسي

احمدي

بوشهر

كنگان و دير و جم

17

وحيد

احمدي

كرمانشاه

كنگاور و صحنه و هرسين

14

عثمان

احمدي

آذربايجان غربي

مهاباد

19

قاسم

احمدي لاشكي

مازندران

نوشهر و چالوس

20

اسفنديار

اختياري كسنويه يزد

تهران

زرتشتيان

21

نيره

اخوان بيطرف

اصفهان

اصفهان

22

محمدسعيد

اربابي

سيستان و بلوچستان

ايرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار،  بنت و آشار

23

علي

اردشيرلاريجاني

قم

قم

24

غلامرضا

اسدالهي

خراسان رضوي

تربت‌جام و تايباد و باخزر

25

يونس

اسدي

اردبيل

مشكين شهر

26

محمد علی

اسفناني

اصفهان

فريدن و فريدونشهر و چادگان

27

محمد

اسماعيل نيا

خراسان رضوي

كاشمر و بردسكن و خليل آباد

28

محمد

اسماعيلي

زنجان

زنجان و طارم

29

داريوش

اسماعيلي

فارس

سروستان و كوار و خرامه

30

لاله

افتخاري

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

31

شهروز

افخمي

آذربايجان شرقي

ملكان

32

مصطفي

افضلي فرد

اردبيل

اردبيل، نمين، نير و سرعين

33

عزيز

اكبريان

البرز

كرج

34

عيسي

امامي

گلستان

گرگان و آق قلا

35

احمد

اميرآبادي فراهاني

قم

قم

36

حسين

اميري خامكاني

كرمان

زرند و كوهبنان

37

محمدرضا

اميري كهنوج

كرمان

كهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فارياب

38

محمدسعيد

انصاري

خوزستان

آبادان

39

علي

ايرانپور

اصفهان

مباركه

40

مهرداد

بائوج لاهيجي

گيلان

لنگرود

41

محمد

باقري

آذربايجان شرقي

بناب

42

محمدرضا

باهنر

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

43

يوناتن

بت كليا

تهران

مسيحيان آشوري و كلداني

44

احمد

بخشايش اردستاني

اصفهان

اردستان

45

مهرداد

بذرپاش

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

46

علائالدين

بروجردي

لرستان

بروجرد

47

حبيب

برومند داش قاپو

اردبيل

پارس آباد و بيله سوار

48

محمدمهدي

برومندي

فارس

مرودشت

49

سيدعلي محمد

بزرگواري

كهگيلويه وبويراحمد

كهگيلويه و  بهمني و چرام

50

فرهاد

بشيري

تهران

پاكدشت

51

روبرت

بگلريان

اصفهان

مسیحیان ارمني جنوب ایران

52

سيد هاشم

بني هاشمي چهارم

خراسان رضوي

مشهد و كلات

54

شمس الله

بهمني

خوزستان

رامهرمز و رامشير

53

مهناز

بهمني

آذربايجان شرقي

سراب

55

روح الله

بیگی ئیلانلو

آذربايجان غربي

مياندواب و شاهين دژ و تكاب

56

سيدمحمد

بياتيان

كردستان

بيجار

57

بهرام

بيراوند

لرستان

بروجرد

58

محسن

بيگلري

كردستان

سقز و بانه

59

عباس

پاپي زاده

خوزستان

دزفول

60

مسعود

پزشكيان

آذربايجان شرقي

تبريز، آذرشهر و اسكو

61

نصراله

پژمان فر

خراسان رضوي

مشهد و كلات

62

حميررضا

پشنگ

سيستان و بلوچستان

خاش و بخشهاي نصرت آباد و مير جاوه و كورين

63

محمدرضا

پور ابراهيمي داوراني

كرمان

كرمان و راور

64

سيد محمد

پور فاطمي

بوشهر

دشتي و تنگستان

65

محمدعلي

پورمختار

همدان

بهار و كبودرآهنگ

66

كمال الدين

پيرموذن

اردبيل

اردبيل، نمين، نير و سرعين

67

محمدرضا

تابش

يزد

اردكان

68

غلامرضا

تاجگردون

كهگيلويه وبويراحمد

گچساران و باشت

69

حسن

تاميني

گيلان

رشت

70

عبداله

تميمي

خوزستان

شادگان

71

محمدتقي

توكلي

لرستان

اليگودرز

72

احمد

توكلي

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

73

موسي الرضا

ثروتي

خراسان  شمالي

بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه

74

احمد

جباري

هرمزگان

بندرلنگه و بستك و پارسيان

75

يعقوب

جدگال

سيستان و بلوچستان

چاه بهار و نيك شهر و كنارك

76

ابوالقاسم

جراره

هرمزگان

بندرعباس، قشم، ابوموسي، حاجي آباد و خمير

77

جمشيد

جعفرپور

فارس

لارستان و خنج و گراش

87

غلامعلي

جعفرزاده ايمن آبادي

گيلان

رشت

78

قاسم

جعفري

خراسان  شمالي

بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه

79

جليل

جعفري بنه خلخال

اردبيل

خلخال و كوثر

80

كاظم

جلالي

سمنان

شاهرود

81

مجيد

جليل سرقلعه

چهارمحال بختياري

لردگان

82

اسماعيل

جليلي

خوزستان

مسجدسليمان و لالي و هفتگل و انديكا

83

علي

جليليان

كرمانشاه

اسلام آباد غرب

84

عبدالكريم

جميري

بوشهر

بوشهر و گناوه و ديلم

85

محمدصالح

جوكار

يزد

يزد و صدوق

86

جواد

جهانگيرزاده

آذربايجان غربي

اروميه

88

علي نعمت

چهاردولي

همدان

ملاير

89

حسينعلي

حاجي دليگاني

اصفهان

شاهين شهر و ميمه  و  برخوار

90

غلامعلي

حداد عادل

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

91

محمد

حسن نژاد

آذربايجان شرقي

مرند و جلفا

92

شهباز

حسنپور بيگلري

كرمان

سيرجان و بردسير

93

عبدالكريم

حسين زاده

آذربايجان غربي

نقده و اشنويه

94

محمد حسين

حسين زاده بحريني

خراسان رضوي

مشهد و كلات

96

سيدشريف

حسيني

خوزستان

اهوازو باوي

97

سيدباقر

حسيني

سيستان و بلوچستان

زابل و زهك و هيرمند

99

سيدهادي

حسيني

مازندران

قائم شهر و سوادكوه و جويبار

98

سيدمرتضي

حسيني

قزوين

قزوين و آبيك و البرز

100

فتح اله

حسيني

كرمانشاه

قصرشيرين و سرپل ذهاب و گيلانغرب

95

سيدبهلول

حسيني

آذربايجان شرقي

ميانه

101

مويد

حسيني صدر

آذربايجان غربي

خوي

102

روح اله

حسينيان

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

103

منصور

حقيقت پور

اردبيل

اردبيل، نمين، نير و سرعين

104

عطا اله

حكيمي

گيلان

رودبار

105

عوض

حيدرپورشهرضائي

اصفهان

شهرضا و دهاقان

106

سيد سعيد

حيدري طيب

كرمانشاه

كرمانشاه

107

كارن

خانلري

تهران

مسیحیان ارمني شمال ایران

108

محمدرضا

خانمحمدي خرمي

زنجان

ابهر و خرمدره

109

امير

خجسته

همدان

همدان و فامنين

110

حجت اله

خداني سوري

لرستان

دلفان و سلسه

111

حسن

خسته بند

گيلان

بندرانزلي

112

عليرضا

خسروي

سمنان

سمنان و مهدي شهر

113

ابوالقاسم

خسروي سهل آبادي

خراسان رضوي

تربت حيدريه و مه ولات و زاوه

114

حميدرضا

خصوصي ثاني

گيلان

صومعه سرا

115

رسول

خضري

آذربايجان غربي

پيرانشهر و سردشت

116

سيدعيسي

دارائي

خوزستان

انديمشك

117

محمد

دامادي

مازندران

ساري

118

حجت اله

درويش پور

خوزستان

ايذه و باغملك

119

سيداحمدرضا

دستغيب

فارس

شيراز

120

مهدي

دوات گر

آذربايجان شرقي

مراغه و عجب شير

121

محمدحسين

دوگاني آغچغلو

فارس

فسا

122

سيدحسين

دهدشتي

خوزستان

آبادان

123

الهوردي

دهقاني

آذربايجان شرقي

ورزقان و خارواناي

124

محمد

دهقاني نقندر

خراسان رضوي

چناران

125

سيد حسين

ذوالانوار

فارس

شيراز

126

عباس

رجائي

مركزي

اراك و كميجان و خنداب

127

محمد

رجائي باغ سيائي

خراسان رضوي

گناباد و بجستان

128

عبدالكريم

رجبي

گلستان

مينودشت و كلاله و مراوه تپه و گاليكش

129

مجتبي

رحماندوست

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

130

رضا

رحماني

آذربايجان شرقي

تبريز، آذرشهر و اسكو

131

رجب

رحمني

قزوين

تاكستان

132

محمد

رزم

كرمانشاه

كرمانشاه

133

حميد

رسائي

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

134

عبدالرحمن

رستميان

سمنان

دامغان

135

محمد ابراهيم

رضائي

مركزي

خمين

136

محمدرضا

رضائي كوهي

فارس

جهرم

137

فاطمه

رهبر

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

138

محمدمهدي

رهبري

گيلان

رودسر و املش

139

رحيم

زارع

فارس

آباده و بوانات

140

دخيل عباس

زارع زاده مهريزي

يزد

مهريز و بافق

141

غلام محمد

زارعي

كهگيلويه وبويراحمد

بوير احمد و دنا

142

علي اصغر

زارعي

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

143

عليرضا

زاكاني

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

144

محمدمهدي

زاهدي

كرمان

كرمان و راور

145

سيدسعيد

زمانيان دهكردي

چهارمحال بختياري

شهركرد

146

سيدمحمد

سادات ابراهيمي

خوزستان

شوشتر و گتوند

147

احمد

سالك كاشاني

اصفهان

اصفهان

148

عبدالله

سامري

خوزستان

خرمشهر

149

رمضانعلي

سبحاني فرد

خراسان رضوي

سبزوار و جفتاي و جوين و خوشاب

150

حسين

سبحاني نيا

خراسان رضوي

نيشابور و تخت جلگه

151

احمد

سجادي

خراسان رضوي

فريمان و سرخس و بخشهاي احمد آباد و رضويه

152

جواد

سعدون زاده

خوزستان

آبادان

153

محمد اسماعيل

سعيدي

آذربايجان شرقي

تبريز، آذرشهر و اسكو

154

محمد

سقائي

فارس

ني ريز و استهبان

155

اميرعباس

سلطاني

چهارمحال بختياري

بروجن

156

عطا اله

سلطاني صبور

همدان

رزن

157

محمد

سليماني

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

158

عليرضا

سليمي

مركزي

محلات و دليجان

159

مهدي

سنائي

همدان

نهاوند(استعفا-سفير ايران در روسيه)

160

سيدرمضان

شجاعي كياسري

مازندران

ساري

161

محمد باقر

شريعتي

خوزستان

بهبهان

162

نوذر

شفيعي

فارس

ممسني و رستم

163

محمود

شكري

گيلان

تالش و رضوانشهر

164

هادي

شوشتري

خراسان رضوي

قوچان و فاروج

165

احمد

شوهاني

ايلام

ايلام و ايوان و چرداول

166

حسينعلي

شهرياري

سيستان و بلوچستان

زاهدان

167

غلامحسين

شيري

آذربايجان شرقي

هشترود و چاراويماق

168

رضا

صابري

گلستان

آزادشهر و راميان

169

ضرغام

صادقي

فارس

شيراز

170

ناصر

صالحي نسب

خوزستان

دشت آزادگان و هويزه

171

محسن

صرامي فروشاني

اصفهان

خميني شهر

172

عباس

صلاحي

مركزي

تفرش وآشتيان

173

الياس

طاهري

فارس

اقليد

174

سيدعلي محمد

طاهري

گلستان

گرگان و آق قلا

175

سيد حميدرضا

طباطبائي نائيني

اصفهان

نايين و خور و بيابانك

176

زهره

طبيب زاده نوري

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

177

حسين

طلا

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

178

فرج اله

عارفي

كرمان

جيرفت

179

ناصر

عاشوري قلعه رودخاني

گيلان

فومن و شفت

180

حليمه

عالي

سيستان و بلوچستان

زابل و زهك و هيرمند

181

سيدمحمدباقر

عبادي

خراسان جنوبي

بيرجند و درميان

182

روح اله

عباسپور

قزوين

بوئين زهرا

183

سليمان

عباسي

گلستان

گنبدكاووس

184

محمدعلي

عبداله زاده

خراسان جنوبي

فردوس و سرايان و طبس و بشرويه

185

رضا

عبدالهي

زنجان

ماهنشان و ايجرود و دهستانهاي بوغداكندي و قلتوق

186

ايرج

عبدي

لرستان

خرم‌آباد و دوره

187

محمدقسيم

عثماني

آذربايجان غربي

بوكان

189

قاسم

عزيزي

مركزي

شازند

188

عبدالرضا

عزيزي

خراسان  شمالي

شيروان

190

حميدرضا

عزيزي فارساتي

چهارمحال بختياري

اردل و فارسان

191

سيداحسن

علوي

كردستان

سنندج وديواندره

192

محمد

علي پور

آذربايجان غربي

ماكو، چالدران، پلدشت و شوط

193

علي

علي لو

آذربايجان شرقي

شبستر

194

كمال

عليپورخنكداري

مازندران

قائم شهر و سوادكوه و جويبار

195

محسن

عليمرداني

زنجان

زنجان و طارم

196

سكينه

عمراني

اصفهان

سميرم

197

مهدي

عيسي زاده

آذربايجان غربي

مياندواب و شاهين دژ و تكاب

198

موسي

غضنفرآبادي

كرمان

بم و ريگان و فهرج و نرماشير

199

عابد

فتاحي

آذربايجان غربي

اروميه

200

حسين

فتاحي

كرمان

شهربابك

201

ارسلان

فتحي پور

آذربايجان شرقي

كليبر و خداآفرين و بخش هوراند

202

محمدحسين

فرهنگي

آذربايجان شرقي

تبريز، آذرشهر و اسكو

203

نادر

فريدوني

فارس

فيروزآباد و فراشبند و قيرو كارزين

204

عباس

فلاحي باباجان

آذربايجان شرقي

اهر و هريس

205

حميدرضا

فولادگر

اصفهان

اصفهان

206

عبدالوحيد

فياضي

مازندران

نور و محمود آباد

207

محمد

فيروزي

اصفهان

نطنز و بخش قمصر

208

عباس

قائيد رحمت

لرستان

درود و ازنا

209

حامد

قادرمزي

كردستان

قروه و دهگلان

210

جعفر

قادري

فارس

شيراز

211

نادر

قاضي پور

آذربايجان غربي

اروميه

212

سيداميرحسين

قاضي زاده هاشمي

خراسان رضوي

مشهد و كلات

213

محمدحسين

قرباني

گيلان

آستانه اشرفيه

214

ميرهادي

قره سيد رومياني

آذربايجان شرقي

تبريز، آذرشهر و اسكو

215

هادي

قوامي

خراسان  شمالي

اسفراين

216

علي

كائيدي

لرستان

پلدختر

217

غلامرضا

كاتب

سمنان

گرمسار

218

ابراهيم

كارخانه

همدان

همدان و فامنين

219

ناصر

كاشاني

سيستان و بلوچستان

زاهدان

220

حسن

كامران دستجردي

اصفهان

اصفهان

221

جواد

كريمي قدوسي

خراسان رضوي

مشهد و كلات

222

اميد

كريميان

كردستان

مريوان و سروآباد

223

اسمعيل

كوثري

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

224

مهدي

كوچك زاده

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

225

جبار

كوچكي نژاد

گيلان

رشت

226

محمدجواد

كوليوند

البرز

كرج

227

مفيد

كياني نژاد

البرز

ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان

228

حسين

گروسي

تهران

شهريار، قدس و ملارد

229

عمران

علي محمدي

ايلام

ايلام، ايوان و چرداول

230

محمدابراهيم

محبي

كرمانشاه

سنقر

231

عليرضا

محجوب

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

232

محمدرضا

محسني ثاني

خراسان رضوي

سبزوار، جفتاي، جوين و خوشاب

233

حسين

محمدزاده

خراسان رضوي

درگز

234

شاهين

محمدصادقي

فارس

كازرون

235

داود

محمدي

قزوين

قزوين و آبيك و البرز

236

محمدعلي

مددي

آذربايجان شرقي

ميانه

237

سالار

مرادي

كردستان

سنندج وديواندره

238

سيد عليرضا

مرندي

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

239

علي

مروي

خراسان رضوي

نيشابور و تخت جلگه

240

سيامك

مره صدق

تهران

كليميان

241

غلامرضا

مصباحي مقدم

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

242

عبدالرضا

مصري

كرمانشاه

كرمانشاه

243

علي

مطهري

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

244

حسين

مظفر

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

245

عباس

مقتداي خوراسگاني

اصفهان

اصفهان

246

احمدعلي

مقيمي

مازندران

بهشهر و نكا و گلوگاه

247

الهيار

ملكشاهي

لرستان

كوهدشت

248

عليرضا

منادي

آذربايجان شرقي

تبريز، آذرشهر و اسكو

249

مجيد

منصوري

اصفهان

لنجان

250

عباسعلي

منصوري آراني

اصفهان

كاشان و آران بيدگل

251

عليرضا

منظري توكلي

كرمان

بافت و رابر و ارزوئيه

252

نعمت اله

منوچهري

كرمانشاه

پاوه و جوانرود و ثلاث باباجاني و روانسر

255

سيد شكرخدا

موسوي

خوزستان

اهوازو باوي

253

سيدمحمدعلي

موسوي

زنجان

خدابنده

254

سيدموسي

موسوي

فارس

لامرد و مهر

256

ميرقسمت

موسوي اصل

اردبيل

گرمي

257

سيد ناصر

موسوي لارگاني

اصفهان

فلاورجان

258

مهدي

موسوي نژاد

بوشهر

دشتسان

259

سيدمسعود

ميركاظمي

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

260

شهلا

ميرگلوي بيات

مركزي

ساوه وزرنديه

261

سيدمحمدحسين

ميرمحمدي

اصفهان

گلپايگان و خوانسار

262

هدايت اله

ميرمرادزهي

سيستان و بلوچستان

سراوان و سيب و سوران و زابلي

263

الياس

نادران

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

264

علي اكبر

ناصري

مازندران

بابل

265

سيدمحمود

نبويان

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

266

حسين

نجابت

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

267

مقداد

نجف نژاد

مازندران

بابلسر، فريد و نكنار

268

ايرج

نديمي

گيلان

لاهيجان

269

محمدجواد

نظري مهر

گلستان

كردكوي و تركمن و بندرگز و گميشان

270

بهروز

نعمتي

همدان

اسدآباد

271

صفر

نعيمي رز

گيلان

آستارا

272

سيدحسين

نقوي نژاد

تهران

ورامين-پيشوا

273

ابراهيم

نكو

تهران

رباطكريم و بهارستان

274

محمود

نگهبان سلامي

خراسان رضوي

خواف و رشتخوار

275

بيژن

نوباوه

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

276

رحمت اله

نوروزي

گلستان

علي آباد

277

غلامرضا

نوري قزلجه

آذربايجان شرقي

بستان آباد

278

سيدراضي

نوري

خوزستان

شوش

279

حسين

نيازآذري

مازندران

بابل

280

مراد

هاشم زهي

خراسان جنوبي

نهبندان و سربيشه

281

سيد مهدي

هاشمي

تهران

تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر

282

سيد عنايت اله

هاشمي

فارس

سپيدان

283

سيدعبدالكريم

هاشمي نخل ابراهيمي

هرمزگان

ميناب و رودان و جاسك و سيريك و بشاگرد

284

جواد

هروي

خراسان جنوبي

قائنات

285

سيدجلال

يحيي زاده

يزد

تفت و ميبد(فوت شده)

286

عزت اله

يوسفيان ملا

مازندران

آمل

287

عمران

علي محمدي

ايلام

ايلام،‌ايوان، چرداول(مياندوره اي)

288

محمدمهدي

مفتح

همدان

تويسركان(مياندوره اي)

289

حميدرضا

مشهدي عباسي

تهران

دماوند(مياندوره اي)

290

شمس الله

شريعت نژاد

مازندران

رامسر(مياندوره اي)

 

منبع: خانه ملت
مطالب مرتبط
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نظرشما
نام:
ایمیل:
با وارد کردن ایمیل، انتشار یا عدم انتشار این نظر به صورت خودکار اطلاع داده خواهد شد.
* نظر: